Авторизация
Люди.StudClub
Имя:
Пароль:
Запомнить меня

Київський національний університет технології та дизайну (КНУТД)

Абитуриенту

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ТЕХНОЛОГІЇ ТА ДИЗАЙНУ
запрошує на навчання

Форми підготовки фахівців:

- денна (за державним замовленням - безоплатна та за договором з оплатою навчання)
- вечірня (за договором з оплатою навчання)
- заочна (за договором з оплатою навчання)
- екстернатна (за договором з оплатою навчання)
- дистанційна (за договором з оплатою навчання).

ДОКУМЕНТИ:
1. Заява
2. документ про повну загальну середню освіту (або здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень), оригінал або його завірену ксерокопію (ксерокопія завіряється за оригіналом в університеті або у встановленому порядку)
3. медичну довідку за формою 086-У
4. 6 фотокарток розміром 3x4 см.
Особисто пред’явити:
5. Паспорт (або свідоцтво про народження),
6. військовий квиток (посвідчення про приписку до призовної дільниці),
7. оригінал документа про освіту (при поданні його копії).
Строки прийому документів на І курс денної форми навчання - з 20 червня до 08 липня, на напрям " мистецтво " - з 10 червня до 29 червня.

ІСПИТИ
на І курс денної форми навчання проводяться з 09 липня, на напрям "мистецтво" - з 30 червня за розкладом приймальної комісії.
- При вступі на спеціальності «Дизайн», «Художнє моделювання» та «Теорія та історія дизайну» - іспити з малюнку, живопису та спец.композиції, а також з української мови та літератури /твір або переказ із завданням/.
- При вступі на спеціальності «Хімічна технологія та обладнання опоряджувального виробництва», «Технологія полімерів», «Технологія обробки шкіри та хутра», «Технологія фармацевтичних препаратів», «Технічна електрохімія» - хімія /письмово/ та українська мова та література /твір або переказ із завданням/.
- На усі інші спеціальності - математика /письмово/ та українська мова та література /твір або переказ із завданням/.
Випускники старшої школи (повна загальна середня освіта), нагороджені золотою (срібною) медаллю, випускники вищих навчальних закладів І - II рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладів, які отримали повну загальну середню освіту у цих навчальних закладах та мають диплом із відзнакою, на деякі спеціальності зараховуються за результатами співбесіди.

ЕКСТЕРНАТ
До екстернату зараховуються громадяни України, які мають середню професійну освіту, а також особи з незакінченою або закінченою вищою освітою без обмеження віку. Особи, які виявили бажання навчатися в екстернаті, додатково подають документи про освіту (кваліфікацію) в оригіналі або копію (для осіб, які мають вищу освіту). Особи, які мають незакінчену вищу освіту, подають довідку в оригіналі. Навчання в екстернаті здійснюється на основі договорів між університетом та підприємствами, установами, організаціями, громадянами. Фінансування підготовки екстернів здійснюється за рахунок коштів відповідних юридичних та фізичних осіб, а також за рахунок власних коштів особи. Порядок відбору екстернів та умови їх зарахування до екстернату визначаються приймальною комісією. На напрям "мистецтво" прийом до екстернату не проводиться. Навчання екстернів здійснюється за індивідуальними навчальними планами.

Прийом документів до КНУТД
проводиться протягом року щосуботи з 10.00 до 12.00 за адресою:
м. Полтава, вул. Київське шосе, 60
Тел.: (0532) 53-75-53

Главная | Реклама на сайте | Контакты
Наши партнеры: